سازه90- پرسش های متداول طرح مهندس، آسان بخر


پرسش های متداول طرح


بازدیدکنندگان محترم

سلام گرم ما را از گروه نرم افزاری سازه پذیرا باشید.

همانگونه که اطلاع دارید آخرین طرح های فروش گروه نرم افزاری سازه منحصراً برای کاربران قبلی نرم افزارهای ما برگزار و با استقبال خوبی همراه گردید. هنگام برگزاری طرح های قبلی درخواستهای زیادی نیز از خریداران جدید برای در نظرگرفتن شرایط ویژه فروش برای این عزیزان داشتیم. براین اساس طرح خرید دیگری با محوریت خریداران جدید تعریف شده است که مشخصات آن در ادامه به استحضار می رسد.

در این طرح کاربران جدید می توانند با دریافت تخفیف استثنائی تا 50% (بسته به تعداد اقلام خریداری شده) به جمع خانواده ی بزرگ گروه نرم افزاری سازه بپیوندند. همچنین در این طرح، فرصت برای کاربران قدیمی که موفق به شرکت در طرح هدیه به کاربران نگردیدند نیز باز است و این گروه از عزیزان نیز می توانند از مزایای طرح جدید بهره مند شوند.

به این ترتیب کاربران جدید و قبلی می توانند برای خرید یک محصول از %25 تخفیف، دو محصول %30، سه محصول %40 و بیش از سه محصول %50 تخفیف استفاده نمایند در محاسبه تعداد محصول خریداری شده محصولاتی که قبلا از گروه نرم افزاری سازه خریداری کرده اید نیز در نظر گرفته می شود. برای انجام خرید اینجا کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه این طرح می توانید صفحه سوالات متداول را مشاهده فرمائید یا با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است زمان اتمام این طرح 15 اردیبهشت ماه 96 بوده و تمدید یا تکرار نخواهد شد.

با احترام

گروه نرم افزاری سازه

answer

1- ارتقاء از سازه80 به سازه90
2-سازه90 بیسیک
3- فونداسیون پیشرفته
4- دیواربرشی پیشرفته
5- دکتر سازه وال
6- بهینه ساز طراحی
answer
بله. محصولاتی که قبلا خریداری کرده اید در محاسبه تعداد محصول در نظر گرفته می شود.
answer
خدمات SUM مشمول تخفیف نیست اما با شرکت در طرح و انجام خرید می توانید از یک سال خدمات SUM به صورت رایگان برای نرم افزارهائی که در طرح می خرید و برای همه ی محصولات دیگری که قبلا از ما خریداری کرده اید استفاده کنید.
answer
طرح های تخفیف دار به صورت ماهوی با فروش اقساط در نتاقض هستند. لذا از این بایت از خریداران عذرخواهی میکنیم.
answer
برای شرکت در طرح خرید لازم است خرید قبلی سازه90 بیسیک در طرح پلکانی را تسویه کنید. بعد از تسویه حساب خرید پلکانی می توانید سایر نرم افزارها را خریداری فرمائید. چنانچه در طرح خرید پلکانی نرم افزاری غیر از سازه90 بیسیک خریداری کرده اید لزومی به تسویه حساب خرید در طرح پلکانی نیست و میتوانید هر محصولی را که میخواهید در این طرح خریداری نمائید.
answer
برای خرید در سایت ثبت نام کنید یا به سایت وارد شوید. به صفحه ی خرید بروید. نرم افزارهای مورد نظر را انتخاب کنید. خرید آنلاین را کلیک کنید و پیش فاکتور را ملاحظه و تائید کنید. پرداخت خود را از طریق صفحه ی بانک با اطمینان انجام دهید. خرید شما به پایان رسیده است.
answer
اگر قبلا ثبت نام کرده اید اما مشخصات ورود را به خاطر نمی آورید، از سه گزینه ی نام کاربری را فراموش کرده ام، رمز عبور را فراموش کرده ام و بازیابی پست الکترونیک کمک بگیرید. اطلاعات لازم به شماره همراه شما پیامک می شود. اگر قبلا شماره همراه خود را ثبت نکرده اید، با ما از طریق چت آنلاین (قابل دستیابی از سمت چپ همین پنجره)» یا تلفن 34005 031 تماس بگیرید.
answer
در صورتی که برای پرداخت آنلاین کارت بانکی یا رمز دوم ندارید، برای انجام خرید از طریق «چت آنلاین (قابل دستیابی از سمت چپ همین پنجره)» و یا تماس تلفنی با شماره 34005 031 با ما تماس بگیرید
answer
بعد از انجام پرداخت یک نسخه فاکتور خرید اینترنتی فوراً برای شما ایمیل خواهد شد( لطفا بجز inbox بخش spam را نیز چک کنید) و در اوقات اداری به فاصله ی چند دقیقه قرارداد خرید برای شما ایمیل می گردد. دستورالعمل های مندرج در ایمیل راهنمائی های لازم را به شما خواهد کرد. پس از عمل به دستور العمل ها، کد فعالسازی نرم افزار برای شما ایمیل می شود و بسته ی نرم افزار از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال می گردد. یک تا دو روز کاری طول می کشد تا بسته ی نرم افزار به دست شما برسد. اگر برای استفاده از نرم افزار تعجیل دارید، از طریق «چت آنلاین (قابل دستیابی از سمت چپ همین پنجره)» و یا تماس با شماره ی 34005 031 لینک دانلود نرم افزار را تقاضا کنید.
answer
زمان اتمام این طرح 15 اردیبهشت ماه 96 بوده و تمدید یا تکرار نخواهد شد.
answer
برای خرید فونداسیون پیشرفته و دیواربرشی پیشرفته لازم است قبلا ویا به به صورت همزمان سازه90 بیسیک را خریداری کرده باشید. اما برای خرید دکترسازه وال و بهینه ساز طراحی لزوما نیاز به خرید سازه90 بیسیک ندارید
answer
کلیه ی نرم افزارها دارای دفترچه ی راهنمای کامل همراه با آموزش گام به گام و همچنین CD آموزشی می باشد. (CD آموزشی دکترسازه نسخه وال در دست تهیه می باشد). همچنین درداخل نرم افزار سامانه یHELP تعبیه شده است. نرم افزار ها کاملا User Friendly هستند به صورتی که شما می توانید به آسانی آنها را فرا بگیرید و از آنها استفاده نمائید. همچنین همکاران بخش پشتیبانی ما از طریق تیکتینگ، ایمیل، «چت آنلاین (قابل دستیابی از سمت چپ همین پنجره)» و تلفن 34005 031 سوالات و اشکالات شما را در خصوص استفاده از نرم افزار پاسخگو هستند..
answer
سازه90 بیسیک نرم افزار قدرتمندی است که برای ترسیم جزئیات سازه از سال 1380 وارد بازار مهندسی ایران شده است. این نرم افزار تیرها، ستونها، تیرچه ها، پله ها را با جزئیات کامل ترسیم می کند. همچنین فونداسیون بر اساس SAFE 8 و دیوارهای برشی را در حد 60% ترسیم می نماید. علاوه بر موارد فوق این نرم افزار کلیه ی ضوابط آئین نامه های ایران و ACI را در خصوص شکل پذیری متوسط و قطع، خم و وصله ی میلگردها کنترل در جای مناسب گزارش می دهد.
نرم افزار سازه90 بیسیک فهرست مقادیر مصالح مصرفی اعم از میلگرد و بتن را تهیه می کند. علاوه بر همه ی این قابلیت ها ابزارهای متعددی مثل مدیریت شیت ها، مدیریت اورلپ ها، ویرایشگر نقشه ها بعد از ترسیم و .... همراه با سازه90 در اختیار کاربر قرار میگیرند. این نرم افزار دارای جزئیات زیادی است، تاکنون 180.000 نفر ساعت روی آن کار شده است و هزاران کاربر ثبت شده از آن استفاده می کنند. اگر مهندس طراح هستید، این نرم افزار از نرم افزارهای ضروری برای دفتر کار شماست. اطلاعات بیشتر
answer
اگر در پروژه های خود دیوارهای برشی را دیتایل می کنید و مایل به دیتایل المان های مرزی، بازشوها، تیرهای اسپاندرل و کلیه مقاطع ارتفاعی عرضی و پلان، تهیه فهرست مقادیر مصالح، ویرایشگر هندسی دیوار براساس ضوابط آئین نامه های ایران یا ACI به سریع ترین و ساده ترین صورت ممکن هستید، نرم افزار دیواربرشی پیشرفته برای شماست.
دیتایل های ترسیم شده همه ی جزئیات اجرائی را پوشش میدهند. ویرایشگر این نرم افزار امکان همباد کردن دیوار ها با ستون ها و تغییرات میلگردگذاری توسط شما را فراهم میکند. همچنین تصویری سه بعدی از مقطع دیوار، تصور بهتری برای پیمانکاران مجری فراهم می کند. از کار با این نرم افزار لذت خواهید برد. اطلاعات بیشتر
answer
برای ترسیم فونداسیون ها و دال هائی که در SAFE 12 و SAFE 14 آنالیز و طراحی شده اند از این نرم افزار استفاده کنید. فونداسیون پیشرفته خروجی نرم افزار SAFE را دریافت و کلیه جزئیات اجرائی فونداسیون و دال را ترسیم می نماید. این جزئیات اجرائی شامل سفره های میلگردهای اصلی بالا و پائین، سفره های میلگردهای تقویتی در بالا و پائین، جزیئات میلگرد گذاری برای برش یکطرفه، جزئیات میلگردگذاری برای برش پانچ، ترسیم ایزومتریک فونداسیون به صورت سه بعدی و حجم مقادیر مصالح مصرفی هستند.
پانل مدیریت میلگردگذاری، نحوه ی قطع و خم و میلگردگذاری در فونداسیون را مدیریت می کند. هر سازه، چه بتنی و چه فولادی، نیاز به فونداسیون دارد. مجموعه نرم افزارهای طراحی سازه بدون این نرم افزار کامل نیست. اطلاعات بیشتر
answer
اگر در پروژه های خود دیواربرشی طراحی می کنید، مطمئناً اطلاع دارید که طراحی دیوارهای برشی در Section Designer در نرم افزار ETABS با چه مشکلاتی روبروست. برای تک تک مقاطع برای همه ی دیوارها در همه ی طبقات باید یک حدس اولیه داشته باشید. در این حدس اولیه نه تنها بایداز نظر میزان میلگرد مصرفی بهینه باشد، باید کلیه ضوابط آئین نامه در خصوص دیوارهای برشی را نیز ارضا کرده و همچنین از نظر اجرائی و میلگرد گذاری به نحوی باشد که با مقاطع طراحی شده در طیقات زیرین و بالائی همخوانی داشته باشد. اگر حدس اولیه ی شما پاسخ ندهد لازم است همه ی این مراحل را دوباره تکرار کنید.
اگر شما از دیواربرشی در سازه فلزی یا به عنوان دیوار حائل استفاده می کنید، در آنجا هم مشکلات طراحی به نحو دیگری وجود دارند.
به این ترتیب طراحی دیوارها ی برشی تبدیل به مسئله ای زمانبر شده و دقت بالا نیاز دارد. دکتر سازه وال همه ی موارد بالا را در 1-2 دقیقه برای شما حل می کند! اگر مهندس طراح سازه هستید، بدون دکتر سازه وال فقط وقت خود را تلف می کنید! اطلاعات بیشتر
answer
مهندس طراح سازه می‌تواند پس از ترسیم هندسه سازه در نرم‌افزار SAP2000 یا ETABS و اعمال بارگذاری ثقلی، بقیه تعریفات و تحلیل و طراحی سازه مورد نظر خود را به این برنامه بسپارد و طرحی بهینه که در آن موارد آئین نامه‌ای همچون، تغییر مکان نسبی طبقات، پیچش طبقات و طراحی المان ها (مطابق آیین نامه 2800 ویرایش چهار و دیگر مباحث)کنترل شده است را چه به صورت استاتیکی و چه به صورت دینامیکی دریافت نماید.
این نرم‌افزار اولین محصولی است كه به عنوان CSI Developer Network Solutions در كنار نرم‌افزار SAP2000 قرار گرفته است. اگر مهندس طراح سازه هستید با استفاده از این نرم افزار می توانید با متدولوژی طراحی بهینه ساز سازه های خود را طراحی بکنید و وقت و انرژی قابل ملاحظه ای صرفه جوئی کنید. اطلاعات بیشتر
answer
این دو نرم افزار مراحل پایانی ساخت و تولید خود را سپری می کنند و مشمول این طرح نیستند.
answer
هنگام تصمیم گیری، عوامل متعدد می توانند برای همه ما تردید ایجاد کنند.
شاید یکی از عوامل تردید در تصمیم گیری قیمت محصول باشد. طرح های تخفیف دار ، همیشگی نیستند و فقط به مدت محدود برای نرم افزارهائی بسیار کارآمد است. لذا درنگ نکنید. از طرفی برای یک تصمیم خوب نیاز به اطلاعات درست است، و اطلاعات درست از طرف پایگاه های اطلاعاتی، افراد یا مجموعه هائی ارائه می شود که این اطلاعات را صادقانه در اختیار ما می گذارند. اطلاعات بیشتر