فروش داغ!
فروش داغ!

بازدیدکنندگان محترم وبسایت SAZE90.COM
کاربران گرامی
عرض سلام و ادب.
همانگونه که مطلع هستید آخرین طرح ویژه فروش گروه نرم افزاری سازه مربوط به پایان مرداد ماه است. همزمان با اجرای این طرح این شرکت علاوه بر ارائه محصولات جدید از شیوه نوینی در بازاریابی محصولات خود استفاده نمود که توانست بازار خود را به نحو قابل ملاحظه ای توسعه دهد.
پس از اجرای طرح، با سه دسته از تماس های شما روبرو بودیم. اول همراهان جدیدی که با این شرکت و محصولات آن اساسا آشنا نبودند. دوم همراهان قدیمی که با محصولات جدید آشنا نبودند و سرانجام دوستانی که به دلیل مسافرت های تابستانی موفق به استفاده از مزایای طرح نشده بودند و همگی درخواست طرح دیگری برای فروش داشتند. علاوه براین، با توجه به موقعیت بازار، همه شما درخواست تخفیف های بسیار بیشتر داشتید.
برای پوشش همه ی درخواست های شما گروه نرم افزاری سازه طرح ویژه دیگری پیاده کرده است. در این طرح شما می توانید با مشاهده مصاحبه هائی که با همکاران ما صورت گرفته است با گذشته، حال، آینده و ساختار گروه نرم افزاری سازه و نرم افزارهای جدید و قدیمی تر این شرکت آشنا شوید.
همچنین فقط در روزهای جمعه 8 و شنبه 9 آذرماه از تخفیف استثنائی تا 70% استفاده نمایید!
از شما دعوت می کنیم ویدئوهای ضبط شده را ملاحظه بفرمایید و از اطلاعات آن استفاده کنید. همچنین از شما دعوت می کنیم از شرایط بسیار نادر ایجاد شده با تخفیف 70% برای خرید محصولات مورد نظر خود حداکثر استفاده را ببرید.

با عرض احترام و به امید دیدار،
گروه نرم افزاری سازه