من یک سازه اولی هستم!

سلام
من فارغ التحصیل رشته عمران و به تازگی وارد بازار کار شده ام. من یک سازه اولی هستم. در بازار کار رقابت بسیار زیاد است و باید از هر نظر آماده باشم. تخصص طراحی سازه و ابزار کار مورد نیاز به علاوه توانایی در استفاده از نرم افزار های تخصصی به من کمک می کند که کارفرما را جذب کنم و نقشه هایی خوب و دقیق تحویل دهم.
برای طراحی و آنالیز از نرم افزارهای ایتبز، سیف و سپ استفاده میکنم و برای ترسیم دقیق و سریع جزییات تصمیم به خرید سازه90 گرفته ام. اما من در شروع کار توانایی خرید سازه90 و یا ابزارهای آن را به دلایل مختلف ندارم. ای کاش می توانستم به نحوی سازه90 را خریداری کنم.
اخیرا شنیده ام گروه نرم افزاری سازه هوای ما سازه اولی ها را دارد. فقط کافیست تلفن رو برداشته و با شماره 34005 031 تماس بگیرم. مطمئنم برای خرید هوای من را خواهند داشت.
اگر شما هم سازه اولی هستید گوشی را بردارید و از ساعت 10:00 صبح تا 6 بعداز ظهر روزهای شنبه تا 4 شنبه در روزهای غیرتعطیل با 03134005 تماس بگیریدیا اگر مایلید اطلاعات خود را اینجا ثبت بفرمائید تا همکاران ما دراولین فرصت با شما تماس بگیرند.
خبرخوب این که، راه برای پیوستن به خانواده ی بزرگ گروه نرم افزاری سازه بازتر از همیشه است. و خبر بهتر، ما هوای شما را داریم!

با آرزوی بهترین ها،
گروه نرم افزاری سازه