سوالات متداول شاپ کارت


بازدیدکنندگان محترم

سلام گرم ما را از گروه نرم افزاری سازه پذیرا باشید.

اخیرا درخواستهای زیادی برای در نظرگرفتن شرایط ویژه تسهیلاتی از طرف شما دریافت کردیم. براین اساس گروه نرم افزاری سازه با عقد قرارداد با بانک ملت امکان استفاده از شاپ کارت ملت را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

شاپ کارت، کارت اعتباری بانک ملت است که شما می توانید به وسیله ی آن از فروشندگان یا ارائه دهندگان کالا و خدمات عضو ملت شاپ (شبکه اعتباری پرداخت ملت) خرید کنید. کافیست به شعب بانک ملت مراجعه و به سادگی اقدام به دریافت شاپ کارت نمائید. پس از دریافت تقاضای شما، بانک ملت در اسرع وقت نسبت به صدور شاپ کارت برای شما اقدام خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به این لینک مراجعه کنید.

به این ترتیب شما می توانید با داشتن شاپ کارت، نرم افزار مورد نیاز خود را از ما خریداری نموده و سپس مبلغ را به صورت اقساط و طبق شرایطی که با بانک توافق کرده اید پرداخت نمائید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شاپ کارت می توانید با ما تماس بگیرید و یا با بانک ملت در تماس باشید.

با احترام

گروه نرم افزاری سازه

answer
نوعی کارت اعتباری است که مشتریان (دارندگان کارت) می‌توانند از فروشندگان یا ارائه دهندگان کالا و خدمات عضو ملت شاپ (شبکه اعتباری پرداخت ملت) نسبت به خرید کالا یا خدمات مورد نظر اقدام نمایند.
answer
شاپ کارت برای کسانی به صرفه خواهد بود که بنا به هر دلیلی امکان پرداخت نقدی خرید خود را ندارند و تمایل به پرداخت اقساطی خرید خود دارند.
answer
متقاضیان می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت، نسبت به ارائه درخواست و دریافت کارت، طبق قوانین موجود اقدام نمایند.
answer
مشتریان محترم می‌توانند از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه بانک ملت، تلفن بانک یا پایانه های خودپرداز نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات خود اقدام نمایند.
answer
شما می توانید از طریق پرداخت آنلاین سایت سازه90 و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان ما (مراجعه حضوری) اقدام به خرید نمایید.
answer
خیر. بعد از درخواست شما، بانک با بررسی اعتبار حساب شما و انجام روند اداری مختصری شاپ کارت را برای شما صادر خواهد کرد.
answer
حدکثر سقف مبلغ شاپ کارت 200 میلیون ریال و حداقل آن 20 میلیون ریال است.
answer
پس از یک تنفس 30 روزه، پرداخت اقساط به بانک شروع خواهد شد. حداقل زمان بازپرداخت 12 ماه و حداکثر 36 ماه خواهد بود.
answer
کلیه ی نرم افزارها دارای دفترچه ی راهنمای کامل همراه با آموزش گام به گام و همچنین CD آموزشی می باشد. (CD آموزشی دکترسازه نسخه وال در دست تهیه می باشد). همچنین درداخل نرم افزار سامانه یHELP تعبیه شده است. نرم افزار ها کاملا User Friendly هستند به صورتی که شما می توانید به آسانی آنها را فرا بگیرید و از آنها استفاده نمائید. همچنین همکاران بخش پشتیبانی ما از طریق تیکتینگ، ایمیل، «چت آنلاین (قابل دستیابی از سمت چپ همین پنجره)» و تلفن 34005 031 سوالات و اشکالات شما را در خصوص استفاده از نرم افزار پاسخگو هستند..
answer
سازه90 بیسیک نرم افزار قدرتمندی است که برای ترسیم جزئیات سازه از سال 1380 وارد بازار مهندسی ایران شده است. این نرم افزار تیرها، ستونها، تیرچه ها، پله ها را با جزئیات کامل ترسیم می کند. همچنین فونداسیون بر اساس SAFE 8 و دیوارهای برشی را در حد 60% ترسیم می نماید. علاوه بر موارد فوق این نرم افزار کلیه ی ضوابط آئین نامه های ایران و ACI را در خصوص شکل پذیری متوسط و قطع، خم و وصله ی میلگردها کنترل در جای مناسب گزارش می دهد.
نرم افزار سازه90 بیسیک فهرست مقادیر مصالح مصرفی اعم از میلگرد و بتن را تهیه می کند. علاوه بر همه ی این قابلیت ها ابزارهای متعددی مثل مدیریت شیت ها، مدیریت اورلپ ها، ویرایشگر نقشه ها بعد از ترسیم و .... همراه با سازه90 در اختیار کاربر قرار میگیرند. این نرم افزار دارای جزئیات زیادی است، تاکنون 180.000 نفر ساعت روی آن کار شده است و هزاران کاربر ثبت شده از آن استفاده می کنند. اگر مهندس طراح هستید، این نرم افزار از نرم افزارهای ضروری برای دفتر کار شماست. اطلاعات بیشتر
answer
اگر در پروژه های خود دیوارهای برشی را دیتایل می کنید و مایل به دیتایل المان های مرزی، بازشوها، تیرهای اسپاندرل و کلیه مقاطع ارتفاعی عرضی و پلان، تهیه فهرست مقادیر مصالح، ویرایشگر هندسی دیوار براساس ضوابط آئین نامه های ایران یا ACI به سریع ترین و ساده ترین صورت ممکن هستید، نرم افزار دیواربرشی پیشرفته برای شماست.
دیتایل های ترسیم شده همه ی جزئیات اجرائی را پوشش میدهند. ویرایشگر این نرم افزار امکان همباد کردن دیوار ها با ستون ها و تغییرات میلگردگذاری توسط شما را فراهم میکند. همچنین تصویری سه بعدی از مقطع دیوار، تصور بهتری برای پیمانکاران مجری فراهم می کند. از کار با این نرم افزار لذت خواهید برد. اطلاعات بیشتر
answer
برای ترسیم فونداسیون ها و دال هائی که در SAFE 12 و SAFE 14 آنالیز و طراحی شده اند از این نرم افزار استفاده کنید. فونداسیون پیشرفته خروجی نرم افزار SAFE را دریافت و کلیه جزئیات اجرائی فونداسیون و دال را ترسیم می نماید. این جزئیات اجرائی شامل سفره های میلگردهای اصلی بالا و پائین، سفره های میلگردهای تقویتی در بالا و پائین، جزیئات میلگرد گذاری برای برش یکطرفه، جزئیات میلگردگذاری برای برش پانچ، ترسیم ایزومتریک فونداسیون به صورت سه بعدی و حجم مقادیر مصالح مصرفی هستند.
پانل مدیریت میلگردگذاری، نحوه ی قطع و خم و میلگردگذاری در فونداسیون را مدیریت می کند. هر سازه، چه بتنی و چه فولادی، نیاز به فونداسیون دارد. مجموعه نرم افزارهای طراحی سازه بدون این نرم افزار کامل نیست. اطلاعات بیشتر
answer
اگر در پروژه های خود دیواربرشی طراحی می کنید، مطمئناً اطلاع دارید که طراحی دیوارهای برشی در Section Designer در نرم افزار ETABS با چه مشکلاتی روبروست. برای تک تک مقاطع برای همه ی دیوارها در همه ی طبقات باید یک حدس اولیه داشته باشید. در این حدس اولیه نه تنها بایداز نظر میزان میلگرد مصرفی بهینه باشد، باید کلیه ضوابط آئین نامه در خصوص دیوارهای برشی را نیز ارضا کرده و همچنین از نظر اجرائی و میلگرد گذاری به نحوی باشد که با مقاطع طراحی شده در طیقات زیرین و بالائی همخوانی داشته باشد. اگر حدس اولیه ی شما پاسخ ندهد لازم است همه ی این مراحل را دوباره تکرار کنید.
اگر شما از دیواربرشی در سازه فلزی یا به عنوان دیوار حائل استفاده می کنید، در آنجا هم مشکلات طراحی به نحو دیگری وجود دارند.
به این ترتیب طراحی دیوارها ی برشی تبدیل به مسئله ای زمانبر شده و دقت بالا نیاز دارد. دکتر سازه وال همه ی موارد بالا را در 1-2 دقیقه برای شما حل می کند! اگر مهندس طراح سازه هستید، بدون دکتر سازه وال فقط وقت خود را تلف می کنید! اطلاعات بیشتر
answer
مهندس طراح سازه می‌تواند پس از ترسیم هندسه سازه در نرم‌افزار SAP2000 یا ETABS و اعمال بارگذاری ثقلی، بقیه تعریفات و تحلیل و طراحی سازه مورد نظر خود را به این برنامه بسپارد و طرحی بهینه که در آن موارد آئین نامه‌ای همچون، تغییر مکان نسبی طبقات، پیچش طبقات و طراحی المان ها (مطابق آیین نامه 2800 ویرایش چهار و دیگر مباحث)کنترل شده است را چه به صورت استاتیکی و چه به صورت دینامیکی دریافت نماید.
این نرم‌افزار اولین محصولی است كه به عنوان CSI Developer Network Solutions در كنار نرم‌افزار SAP2000 قرار گرفته است. اگر مهندس طراح سازه هستید با استفاده از این نرم افزار می توانید با متدولوژی طراحی بهینه ساز سازه های خود را طراحی بکنید و وقت و انرژی قابل ملاحظه ای صرفه جوئی کنید. اطلاعات بیشتر
answer
این دو نرم افزار مراحل پایانی ساخت و تولید خود را سپری می کنند و مشمول این طرح نیستند.
answer
برای هرگونه سوال درخصوص دریافت شاپ کارت می توانید با بانک ملت تماس بگیرید، و یا به شعب بانک ملت مراجعه نماید.
برای سوال در خصوص خرید محصولات می توانید با ما با شماره تلفن 34005 031 ، از طریق چت آنلاین و یا این لینک تماس حاصل فرمایید.