:
:
:


قرعه کشی انجام شد!


سلام و عرض ادب،

همانطور که اطلاع دارید، روز عید فطر برنامه ویژه ای با تخفیف بسیار ویژه برای همه ی خریداران محصولات گروه نرم افزاری سازه در نظر گرفته شده بود. خریداران محترم در این روز، علاوه بر تخفیف بسیار ویژه شانس شرکت در قرعه کشی یک دستگاه خودرو برلیانس را نیز پیدا می کردند.
این قرعه کشی در روز جمعه 29 تیرماه انجام گردید. شماره برنده از بین شماره های شانس از 1000 الی 1516 انتخاب شد. شماره (های) اختصاصی برای هر خرید قبلا روی فاکتور به خریداران محترم اعلام شده بود.
قرعه کشی به کمک گردونه حاوی شماره های 0-9 انجام و مراسم به صورت زنده از برنامه زنده رود پخش می شد. با توجه به ثابت بودن رقم هزارگان، گردونه سه بار برای رقم های صدگان، دهگان و یکان چرخانده شد و از نتیجه این سه بار چرخش سه رقم باقیمانده مشخص گردید. براساس نتیجه قرعه کشی به عمل آمده، برنده خودرو همکار محترم آقای مهندس ابراهیم نظرپور با شماره 1415 هستند.
گروه نرم افزاری سازه ضمن تشکر از همه ی خریداران محترم و تبریک به همه ی شما برای دریافت تخفیف باور نکردنی 60%، به آقای مهندس ابراهیم نظرپور هم تبریک عرض می نماید و برای ایشان آرزوی استفاده پربرکت از این خودرو را دارد.
فیلم مراسم قرعه کشی را می توانید اینجا مشاهده فرمائید. این فیلم به مصاحبه با مدیرعامل گروه نرم افزاری سازه و همچنین مراسم قرعه کشی اختصاص دارد. چنانچه مایل به تماشای همه ی فیلم نیستید، مراسم قرعه کشی از دقیقه 12:40 فیلم شروع می شود. اطلاعات بیشتر در خصوص تحویل خودرو به برنده محترم به زودی در همین وبسایت اعلام می گردد.

با آرزوی موفقیت روزافزون برای همه ی شما،

گروه نرم افزاری سازه