جوایز
نرم افزار سازه90 به عنوان نرم افزار ترسیم سازه های بتنی در شورایعالی انفورماتیک ثبت شده است. با توجه به آن که شورایعالی انفورماتیک بدون بررسی محتوی فنی و صرفاً از نظر حقوقی اقدام به ثبت نرم افزارها می نماید، مطابق قوانین استفاده از شماره ثبت شورای عالی انفورماتیک به عنوان موارد تبلیغاتی ممنوع است.
همچنین نرم افزارهای ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صرفاً از نظر مغایرت با قوانین اسلامی بررسی می گردند و ثبت یک نرم افزار در این وزارتخانه دال بر تائید فنی آن نیست.
برای دریافت تائیدیه از عملکرد نرم افزار، ابزارها و خدمات پس از فروش می توانید با مشتریان ما تماس بگیرید.
منتخب Iranian IT Award برترین های انفورماتیک ایران در سال 1389
منتخب Iranian IT Award برترین های انفورماتیک ایران در سال 1389
در همایش ملی برترین‌های IT، انفورماتیک و الکترونیک کشور، با اهداء تندیس برترین‌های این حوزه مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش ICTPRESS : این همایش عصر روز پنج‌شنبه، 14 مردادماه در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از فعالان حوزه IT ،انفورماتیک و الکترونیک کشور برگزار شد.

تندیس همایش ملی برترین‌های IT، انفورماتیک و الکترونیک کشور با حضور حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی - معاون پارلمانی رییس جمهور -، دکتر جمشید پژویان - رییس شورای عالی رقابت و دکتر علی‌اکبر جلالی - صاحب نظر حوزه ICT - به برترین‌های حوزه اعطا شد.

بنابر این گزارش : تندیس ویژه همایش به دلیل عرضه خدمات نوین و پیشرفته ارتباطی و راه‌اندازی شبکه با سرعتی بالا در بیش از هزار و 400 شهر و دهستان، 17 هزار روستا و 16 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور طی سه سال، به نماینده شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل اهداء شد.

گروه نرم افزاری سازه نیز به عنوان شرکت منتخب در همایش برترین های انفورماتیک ایران معرفی گردید.

فهرست برخی از برترین های این همایش عبارتند از:

   شرکت ایرانسل
   گروه شرکتهای پارس آنلاین
   شرکت نگین سازه توس 4 شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین
   شرکت توسعه و تجارت ماتریس
   شرکت دات کام
   شرکت توسعه خدمات ترفه نگار
   شرکت صاران
   شرکت تجارت ماندگار
   شرکت مهندسی مشاور بهبود سیستم
   گروه نرم افزاری سازه
   شرکت فناوران ارتباطات برتر
   شرکت تدبیر فن آوری اطلاعات افرا

منتخب World Summit Award جایزه سران ملل متحددر بخش علوم و تکنولوژی در منطقه ایران
منتخب World Summit Award جایزه سران ملل متحددر بخش علوم و تکنولوژی در منطقه ایران
گروه نرم افزاری سازه موفق گردید در سال 2007 جایزه بین المللی WSA-World Summit Award در بخش علوم و تکنولوژی در منطقه ایران را برای ایجاد تحول در روند طراحی و نقشه کشی سازه های بتن آرمه از طریق ساخت نرم افزار برای مهندسین طراح سازه به خود اختصاص دهد.

این جایزه که آن را سران ملل متحد برای توسعه تکنولوژی پایه گذاری نموده اند هر ساله از طریق موسسه IranWSA به شرکت های موفق در زمینه های مختلف نوآوری، علوم و تکنولوژی اعطاء می گردد.