Working Together
اعتماد، همکاری، بیزینس مشترک
ویدئوهای بیشتر
سوالات متداول


answer
روزی را تصور کنید که همه مصالح ساختمانی مورد استفاده در ساختمان ها از مسیر شما مهندسین خریداری شود تا مطمئن باشیم ساختمانهائی که در ایران ساخته می شوند از استاندارد بالائی برخوردارند. امروز گروه نرم افزاری سازه با شما همراه شده است تا چنین هدف بزرگی را با طراحی و اجرای یک بیزینس مدل درست برآورده سازد.
answer
هر روز بیش از 100 پروژه مستقل با نرم افزارهای گروه نرم افزاری سازه توسط شما عزیزان طراحی می شود. اگر تصور کنیم هر پروژه 1000 مترمربع زیربنا داشته باشد، سالانه بیش از 35 ملیون مترمربع سازه با نرم افزارهای این گروه طراحی می شود و این تقریبا همه پروژه های بتنی در سراسر ایران است. به عبارت دیگر کل پروژه های ساختمانی ایران از کانال خانواده بزرگ گروه نرم افزاری سازه می گذرد!
بازاری به وسعت همه ساختمان های ایران برای تامین کنندگان مصالح ساختمانی (سوپلایرها) بسیار جذاب است. بر این مبنا ما و شما کنار هم با باز تعریف مارکت مصالح ساختمانی در ایران منافع شما مهندسین، کارفرمایان، سوپلایرها، و استفاده کنندگان نهائی ساختمانها را تامین خواهیم کرد.
answer
گروه نرم افزاری سازه به نمایندگی شبکه مهندسین با سوپلایرهای قابل اعتماد مذاکره و با توجه به وسعت بازاری که در اختیار آنها می گذارد، قیمت های تضمین شده روی مصالح ساختمانی با کیفیت بالا از آنها دریافت می کند. به موازات این مورد، پلتفرم ویژه شما را طراحی می کند که از طریق آن می توانید به این مصالح ساختمانی با قیمت های کاملا رقابتی دسترسی پیدا کنید.
نقش شما پیشنهاد خرید محصولات روی پلتفرم بالا براساس مشخصات فنی ارائه شده به کارفرمایان و سپس ارزیابی محصول خریداری شده برای تطابق با استانداردهای مورد نظر است. به این ترتیب شما وارد چرخه مارکت مصالح ساختمانی می شوید، از توان تکنیکال خود برای ارزیابی مصالح مورد استفاده بهره می برید، و به تبع آن درآمد شما افزایش خواهد یافت.
answer
اگر قیمت هر تن بتن 500.000 تومان باشد، و اگر در هر متر مربع ساختمان 1 تن بتن مصرف شود، اگر برای خدماتی که شما برای خرید بتن به کارفرما می دهید فقط 3 درصد مبلغ بتن مصرفی (یعنی 15.000 تومان) دریافت کنید، عملا شما به اندازه مبلغی که برای طراحی سازه دریافت می کنید از خرید بتن برای کارفرما منتفع می شوید! و این فقط برای بتن است. اگر سایر مصالح ساختمانی مورد استفاده در ساختمان را نیز به این مورد اضافه کنید، درآمد شما از این طریق بسیار بیشتر از درآمدی خواهد بود که برای طراحی و نظارت دریافت می کنید!
answer
در این بیزینس مدل کارفرمایان برنده اند چون مصالح ساختمانی با کیفیت بالا و قیمت پائین خریداری می کنند، سوپلایرها برنده اند چون به بازاری به وسعت کل بازار ایران دست پیدا می کنند، شما برنده اید چون وارد چرخه مارکت مصالح ساختمانی می شوید و از منافع واقعی آن منتفع می گردید، استفاده کنندگان نهائی ساختمان ها برنده اند چون کیفیت ساختمانهائی که در آن زندگی می کنند بالا می رود، و گروه نرم افزاری سازه برنده است چون یک کار بزرگ در جهت منافع همگان را سازماندهی کرده و از عوائد آن بهره می برد. در این بیزینس مدل همه برنده اند!
answer
در طرح Working Together شما با خرید نرم افزارهای ما بسته به خریدی که انجام می دهید یکی از نشان های طلائی، نقره ای، و برنزی را دریافت می کنید. درحین خرید و پس از آن، علاوه بر استفاده از نرم افزارهای خریداری شده، بسته به نشان دریافت شده از امتیازات ویژه ای مانند دریافت تخفیف ویژه هنگام خرید، دریافت تخفیف روی خرید های بعدی به مدت چند سال، و دریافت خدمات SUM رایگان به مدت چند سال بهره می برید.
از سوی دیگر با توجه به اینکه خرید شما در طرح Working Together از گروه نرم افزاری سازه برای ساخت و پیاده سازی بیزینس مدل پشتیبانی می کند، پس از بهره برداری و موفقیت بیزینس مدل گروه نرم افزاری سازه امتیازات ویژه ای برای کاربران با نشان های طلائی، نقره ای و برنزی در این پلتفرم تعریف و در نظر خواهد گرفت.
answer
شما با خرید محصولات گروه نرم افزاری سازه نیازهای نرم افزاری خود را با تخفیف های بالا پوشش می دهید، بسته به نشان انتخابی روی خرید فعلی خود تخفیف می گیرید، از مزایای خدمات پس از فروش (SUM) رایگان برای چند سال استفاده می کنید، و برای خرید محصولات گروه نرم افزاری سازه در آینده از تخفیف برخوردار می شوید.
مهمتر از همه اینکه پس از راه اندازی و موفقیت بیزینس مدل ارائه شده مزایای بسیار ویژه دریافت می کنید. برای مثال اگر یک کاربر معمولی برای خرید هر تن بتن از پلتفرم بیزینس مدل 15.000 تومان کارمزد دریافت کند، دارنده نشان برنز 16.500 تومان، دارنده نشان نقره ای 18.000 تومان و دارنده نشان طلائی 21.000 تومان دریافت می کند. پیشنهاد می کنیم با خرید محصولات گروه نرم افزاری سازه بالاترین نشانی که می توانید را دریافت فرمائید تا پس از موفقیت از حداکثر مزایای بیزینس مدل بهره مند شوید.
answer
ما همه تلاش خود را به کار می بندیم تا این بیزینس مدل به موفقیت برسد. در این بین از اعتبار 30 ساله و همه تجربه خود هزینه می کنیم. چیزی که ما می توانیم به شما قول بدهیم این است که همه تلاش خود را برای موفقیت بیزینس مدل انجام دهیم اما موفقیت به عوامل متعددی بستگی دارد. تجربه سی ساله به ما نشان داده است که همیشه موفقیت در پی تمرکز و تلاش حاصل می شود، آنچه در گروه نرم افزاری سازه به وفور یافت می شود.
answer
امتیازاتی که ما آنها را ضمانت می کنیم عبارتند از محصولاتی کارآمد با قیمت های پائین، خدمات پس از فروش رایگان برای چندین سال، و خرید محصولات بعدی گروه نرم افزاری سازه با تخفیف برای چندین سال.
اما سایر امتیازات به نوع همکاری، یعنی طلائی، نقره ای، و برنزی بستگی دارد که پس از شروع و مبتنی بر موفقیت بیزینس مدل به شما تقدیم می گردد.
answer
بله. کاربران 3 ستاره و 5 ستاره گروه نرم افزاری سازه طرح جادوی ستاره ها یا SAZE Backer را بخوبی به خاطر می آورند. کاربران ما در سال 1396 با سرمایه گذاری در صادرات گروه نرم افزاری سازه مجموعه ای از امتیازات را دریافت کردند که برای کاربران 3 ستاره همه آن امتیازات را تقدیم کرده ایم و کاربران 5 ستاره تا سال 1406 از مزایای شرکت در طرح جادوی ستاره ها بهره مند می شوند. این همکاری به موفقیت ما در صادرات محصولات و متقابلا به دریافت مزایائی فوق العاده برای کاربران 3 ستاره و 5 ستاره منجر گردید.
answer
پیاده سازی بیزینس مدل از اولویت های بسیار مهم گروه نرم افزاری سازه است. تیم مدیریت، طراحی و تولید این مجموعه بیش از 2 سال است زیر نظر مستقیم مدیرعامل مجموعه مهندس محمدرضا جمشیدیان برای آماده سازی این پلتفرم کار می کنند. تیم تولید بیزینس مدل همگی از همکاران مجرب و پرانرژی در زمینه مدیریت، وب، گرافیک، حسابداری، فروش و سایر قسمت ها هستند.
به شما اطمینان می دهیم همه توان گروه نرم افزاری سازه را به کار بسته و می بندیم تا این پروژه با بالاترین استانداردها پیاده سازی شود. با اطمینان ادعا می کنیم که توان فنی اجرای این پلتفرم با بالاترین سطح در گروه نرم افزاری سازه وجود دارد.
answer
عملا 2 سال است که همکاران سخت کوش ما در گروه نرم افزاری سازه در حال توسعه این بیزینس مدل هستند. فاز نخست آن هم اکنون آماده بهره برداری است و همکاران ما در حال انجام آخرین تست ها هستند. فاز نخست بیزینس مدل حداکثر در زمستان و به احتمال زیاد تا پیش از آن منتشر می شود.
answer
قرار بود نام تجاری این بیزینس مدل فرواک (Farwak) باشد اما با توجه به مشابهت اسمی با دیگر برندها، این نام به نام دیگری که بسیار زیبا و معنادار است تغییر کرده است. به محض تثبیت نام جدید و همزمان با لانچ پروژه نام جدید اعلام خواهد شد.
answer
برای دریافت هریک از نشان های طلائی، نقره ای یا برنزی اینجا کلیک کنید.
answer
بعد از انجام خرید ایمیلی دریافت می کنید که حاوی سرتیفیکیت نشان خریداری شده و امتیازاتی است که بر این اساس دریافت می کنید. همچنین براساس روال های متعارف در گروه نرم افزاری سازه فاکتور فروش و قراردادی برای شما ارسال می شود که خرید محصولات و تاریخ خدمات SUM با احتساب نوع نشان طلائی، نقره ای، و برنزی در آن ذکر شده است. بعد از امضا قرارداد و بازگرداندن آن ایمیل دیگری دریافت می کنید که امکان دانلود و استفاده از محصولات خریداری شده را به شما می دهد. طبیعتا بعد از راه اندازی بیزینس مدل مزایای ویژه نشان شما در آنجا نیز اعمال خواهد شد.
answer
اگر همه 8 محصول گروه نرم افزاری سازه را بخرید نشان طلائی دریافت می کنید. مزایای دریافت نشان طلائی عبارتند از: استفاده از محصولاتی که کار شما را بسیار ساده و روان می کند، دریافت تخفیف 60% روی خرید فعلی و دریافت 60% تخفیف روی خریدهای آینده تا 5 سال، دریافت 5 سال خدمت پس از فروش (SUM) رایگان، و شرایط فوق العاده ویژه هنگام کار با بیزینس مدل براساس تعاریف گروه نرم افزاری سازه.
answer
اگر همه محصولات گروه نرم افزاری سازه به جز DrSAZE-FRP را بخرید نشان نقره ای دریافت می کنید. مزایای دریافت نشان نقره ای عبارتند از: استفاده از محصولاتی که کار شما را بسیار ساده و روان می کند، دریافت تخفیف 50% روی خرید فعلی و دریافت 50% تخفیف روی خریدهای آینده تا 3 سال، دریافت 3 سال خدمت پس از فروش (SUM) رایگان، و شرایط ویژه هنگام کار با بیزینس مدل براساس تعاریف گروه نرم افزاری سازه.
answer
اگر همه محصولات گروه نرم افزاری سازه به جز DrSAZE-FRP, DrSAZE-Wall, Design Optimizer را بخرید نشان برنزی دریافت می کنید. مزایای دریافت نشان برنزی عبارتند از: استفاده از محصولاتی که کار شما را بسیار ساده و روان می کند، دریافت تخفیف 40% روی خرید فعلی و دریافت 40% تخفیف روی خریدهای آینده تا 2 سال، دریافت 2 سال خدمت پس از فروش (SUM) رایگان، و شرایط خاص هنگام کار با بیزینس مدل براساس تعاریف گروه نرم افزاری سازه.
answer
بله، کلیه خریدهای قبلی شما در دریافت نشان ها محاسبه می شود.
answer
کاربران محترمی که قبلا همه محصولات ما را خریداری کرده اند، بدون انجام خرید و با افتخار نشان طلائی و کلیه مزایای آن را دریافت می کنند. سایر کاربران محترم، حتی اگر قبلا محصولات نشان های نقره ای و برنزی را خریداری کرده باشند این نشان ها را دریافت نمی کنند و لازم است با خرید محصولات بیشتر در طرح Working Together نشان های خود را ارتقا دهند تا از مزایای این نشان ها برخوردار شوند.
answer
کلیه محصولات گروه نرم افزاری سازه برای حل مسائل مهندسین سازه به صورت موثر طراحی شده اند و تنها دلیلی که ممکن است شما تصور کنید این محصولات برای شما کارآئی ندارند این است که با توانائی آنها آشنائی ندارید یا هم اکنون برای شما کارآئی ندارد.
در این خصوص لطفاً توجه بفرمائید که با هزینه پرداخت شده شما نه تنها محصول مورد نظر را خریداری می کنید و می توانید بعد از آشنائی یا هنگام نیاز از آن استفاده کنید، بلکه مزایای متعدد دیگری مانند چندین سال خدمات پس از فروش رایگان و پرداخت کمتر در خرید بعدی محصولات و امتیازات ویژه در بیزینس مدل را بدست می آورید که بسیار با ارزشند. ضمناً می توانید از طریق همین وبسایت با توانائی های محصولات گروه نرم افزاری سازه بیشتر آشنا شوید.
answer
گروه نرم افزاری سازه با اجرای طرحWorking Together درصدد تامین مالی برای توسعه بیزینس مدل است. به محض آنکه این تامین مالی از طریق خریدهای شما انجام شد، اعطای نشان های طلائی، نقره ای و برنزی متوقف و پس از آن تکرار نخواهد شد. لذا به شما توصیه می کنیم از فرصت پیش آمده حداکثر استفاده را ببرید.
answer
آخرین مراحل تست و راه اندازی DrSAZE-Checker در حال انجام است. شما با شرکت در این طرح، بسته به نشان دریافتی، می توانید بعد از انتشار روی خرید DrSAZE-Checker نیز تخفیف دریافت کنید.
answer
سازه90 بیسیک نرم افزار قدرتمندی است که برای ترسیم جزئیات سازه از سال 1380 وارد بازار مهندسی ایران شده است. این نرم افزار با ترسیم تیرها، ستونها، تیرچه ها، پله ها، کلیه ی ضوابط آئین نامه های ایران و ACI را در خصوص شکل پذیری متوسط و زیاد، قطع، خم و وصله ی میلگردها را کنترل می کند. همچنین به کمک این نرم افزار تهیه فهرست مقادیر مصالح مصرفی اعم از میلگرد و بتن به سادگی انجام می شود و ابزارهای متعددی مثل مدیریت شیت ها، مدیریت اورلپ ها، ویرایشگر نقشه ها بعد از ترسیم و ..... همراه با سازه90 را در اختیار شما قرار می گیرند اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
اگر در پروژه های خود دیوارهای برشی را دیتایل می کنید و مایل به دیتایل المان های مرزی، بازشوها، تیرهای اسپاندرل و کلیه مقاطع ارتفاعی عرضی و پلان، تهیه فهرست مقادیر مصالح، ویرایشگر هندسی دیوار براساس ضوابط آئین نامه های ایران یا ACI به سریع ترین و ساده ترین صورت ممکن و ..... هستید، نرم افزار دیواربرشی پیشرفته برای شماست.
دیتایل های ترسیم شده همه ی جزئیات اجرائی را پوشش می دهند. ویرایشگر این نرم افزار امکان همباد کردن دیوار ها با ستون ها و تغییرات میلگردگذاری توسط شما را فراهم می کند. همچنین تصویری سه بعدی از مقطع دیوار، تصور بهتری برای پیمانکاران مجری فراهم می کند. از کار با این نرم افزار لذت خواهید برد. اطلاعات یبشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
برای ترسیم فونداسیون ها و دال هائی که در SAFE12, 14, 16 آنالیز و طراحی شده اند از این نرم افزار استفاده کنید. فونداسیون پیشرفته خروجی نرم افزار SAFE را دریافت و کلیه جزئیات اجرائی فونداسیون و دال را ترسیم می نماید.
این جزئیات اجرائی شامل سفره های میلگردهای اصلی بالا و پائین، سفره های میلگردهای تقویتی در بالا و پائین، جزئیات میلگرد گذاری برای برش یکطرفه، جزئیات میلگردگذاری برای برش پانچ، ترسیم ایزومتریک فونداسیون به صورت سه بعدی، حجم مقادیر مصالح مصرفی و ..... است. پانل مدیریت میلگردگذاری، نحوه ی قطع و خم و میلگردگذاری در فونداسیون را مدیریت می کند.
هر سازه، چه بتنی و چه فولادی، نیاز به فونداسیون دارد. مجموعه نرم افزارهای طراحی سازه بدون این نرم افزار کامل نیست اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
نرم افزار RED FACTOR جهت محاسبه ی ضریب نامعینی سازه های بتن آرمه طراحی گردیده و دارای محیط گرافیکی سه بعدی بوده و توان آن را دارد که با خواندن مدل های نرم افزارشرکت CSI و با استفاده تحلیل های غیر خطی دیاگرام های تغییر مکان-نیروی سازه را طبقه به طبقه به تفکیک محاسبه و گزارش های مفصلی را در رابطه با نامنظمی های مقاومتی ،سختی و خواص مفاصل پلاستیک و ضرایب نامعینی تهیه و در قالب نرم افزار فایل Word تحویل دهد.
با ابلاغ ویرایش چهارم آیین نامه بارگذاری لرزه ای ایران موسوم به آیین نامه 2800در تاریخ 18/04/1398 از سوی وزیر راه و شهرسازی وقت و الزامی شدن رعایت مفاد آن از ابتدای مهر ماه سال ۱۳۹۴و مطرح شدن بند های جدیدی در آیین نامه که پارامتر های نوظهوری در مبحث محاسبات بودند، گروه نرم افزاری سازه را بر آن داشت که با تولید ابزاری کار آمد در راستای رفع برخی از معضلات محاسباتی مانند تعیین مقاومت جانبی طبقات و محاسبه ضریب نامعینی سازه قدمی موثر در این راستا بردارد. نرم افزار Redundancy Factor یا همان Red Factor یکی از این محصولات است. اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
مقاومت اجزا غیرسازه ای در زلزله آبان ماه 1396 کرمانشاه می توانست تبدیل به یکی از شاهکارهای مهندسی شود هرگاه این اجزا هم مانند اسکلت های ساخته شده برجا می ماندند. تجربه این زلزله مسئولین را برآن داشت که پیوست 6 آئین نامه 2800 را منتشر و استفاده از آن را الزام آور کنند.
نرم افزار NSE (Non Structural Elements) که به عنوان افزونه ای به نرم افزار SAZE90 اضافه می شود می تواند المان های نگهدارنده اجزا غیرسازه ای را محاسبه و دیتایل های اجرائی همراه با جزئیات محاسباتی ارائه نماید. به این ترتیب مهندسین محاسب با استفاده از NSE می توانند مسئولیت های خود را مطابق با پیوست 6 آئین نامه 2800 ایران پوشش دهند. اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
اگر در پروژه های خود دیواربرشی طراحی می کنید، مطمئناً اطلاع دارید که طراحی دیوارهای برشی در Section Designer در نرم افزار ETABS با چه مشکلاتی روبروست. برای تک تک مقاطع برای همه ی دیوارها در همه ی طبقات باید یک حدس اولیه داشته باشید. این حدس اولیه نه تنها لازم است از نظر میزان میلگرد مصرفی بهینه باشد، بلکه باید کلیه ضوابط آئین نامه در خصوص دیوارهای برشی را نیز ارضا کرده و همچنین از نظر اجرائی و میلگرد گذاری به نحوی باشد که با مقاطع طراحی شده در طبقات زیرین و بالائی همخوانی داشته باشد.
اگر شما از دیواربرشی در سازه فلزی یا به عنوان دیوار حائل استفاده می کنید، در آنجا هم مشکلات طراحی به نحو دیگری وجود دارند. به این ترتیب طراحی دیوارهای برشی تبدیل به مسئله ای زمانبر شده و دقت بالا نیاز دارد.
دکتر سازه وال همه ی موارد بالا را در 1-2 دقیقه برای شما حل می کند! اگر مهندس طراح سازه هستید، بدون دکتر سازه وال فقط وقت خود را تلف می کنید ! اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
بهینه ساز طراحی نرم افزاری با دیدگاه آینده نگر در زمینه مهندسی سازه است. زمانی که مهندسین سازه به جای پرداختن به موارد زمانبر محاسباتی وقت خود را صرف تعیین استراتژی طراحی سازه می کنند. جزئیات این نرم افزار بسیار زیاد هستند اما اگر مهندس طراح سازه هستید با استفاده از این نرم افزار می توانید با متدولوژی طراحی بهینه ساز سازه های خود را طراحی کنید و وقت و انرژی قابل ملاحظه ای صرفه جوئی کنید. اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
نرم افزار بهساز سازه های بتنی (FRP Retrofitter ) برای انجام امور بهسازی یا تعمیر سازه های بتنی است. این نرم افزار مواردی از قبیل کمبود ظرفیت محوری ، خمشی ویا برشی المان های باربر سازه ها را بر طرف می کند. مهندس بهساز می تواند با مدلسازی قطعه در این نرم افزار مشکلات فوق الذکر را با بهره گیری از ورق های FRP بر طرف سازد. این نرم افزار با بهره گیری از بانک اطلاعاتی درون خود از مجموعه مصالح موجود در بازار نیاز مهندس طراح را برای داشتن برشورهای شرکت های مختلف کاهش داده است. اطلاعات بیشتر همچنین می توانید ویدئوهای محصولات را اینجا ببینید.
answer
برای هرگونه سوال درخصوص Working Together می توانید با ما با شماره تلفن 34005 031 ، از طریق چت آنلاین و یا این لینک تماس حاصل فرمایید.